بهترین زمان جهت برقراری تماس با شرکت آبتین آریا صعود سبلان (آريا آسانسور) جهت تهیه و خرید تجهیزات، هنگامی است که طراحی اولیه پروژه در دستور کار مهندسین طراح قرار می گیرد. کارشناسان فروش با تجربه، با اطلاع از آخرین پیشرفت ها و تکنولوژیهای بکار رفته در این صنعت و همچنین با آگاهی از استانداردهای به روز بین‏ المللی و آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان معتبر جهان می توانند گامی موثر در زمینه طراحی و تامین یک سیستم جابجایی نفرات با کارایی بالا در مجموعه شما باشند.
 
ارائه پیشنهادات و مشخصات فنی منطبق بر نیازهای مجموعه و همچنین ارائه آنالیزهای دقیق ترافیکی و تعیین ظرفیت، تعداد و سرعت تجهیزات و همچنین ارائه راه کارهای موثر جهت جابجایی آسانتر و روانتر نفرات در ساختمان و رعایت استانداردهای لازم در انتخاب نوع محصولات با توجه به کاربری های آنها همگی می توانند جزء عوامل موثر در کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از فضاها باشند.
 
حضور افراد متخصص در ایجاد بستر مناسب تر جهت پیشبرد اهداف در پروژه الزامیست و  تضمینی است جهت دست یافتن به سیستمی هماهنگ با استانداردهای بین المللی، کارایی و ایمنی بیشتر. پس از طراحی اولیه، متخصصین این شرکت با بهره وری از اطلاعات و آگاهی بی‏نظیر در زمینه شناخت و آشنایی با قطعات و تجهیزات در حوزه بازار داخلی و یا برندهای معتبر جهانی می توانند تاثیر بسزایی در یاری رساندن به سرمایه گذاران، مالکین و طراحان پروژه در انتخاب یک سیستم بهینه داشته باشند. ارائه روشهای نوین در سنجش و مقایسه نقاط ضعف و قوت محصولات و قطعات مختلف بر اساس الویت های پروژه تنها پاره ای از اقدامات موثر در راه رسیدن به این مهم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست