همانگونه که می دانید، انجام عملیات سرویس و نگهداری در افزایش کارایی سیستم آسانسور و اطمینان از عملکرد صحیح و ایمن قطعات و تجهیزات تحت شرایط عادی و اضطراری تاثیر بسزایی دارد. برای مثال مجموعه اداری – تجاری و یا یک هتل را در نظر بگیرید، بدیهی است وجود نقص در عملکرد صحیح و یا ایمن تجهیزات تا چه مقدار می تواند بر سطح کارایی و نهایتا رضایتمندی استفاده کنندگان تاثیر گذار باشد.
 
ما در شرکت آبتین آریا صعود سبلان ( آريا آسانسور) ايمن گستر سابق بر این باور هستیم که وجود یک سیستم مدیریتی کارآمد در بخش سرویس و نگهداری به همراه نظارت مستمر متخصصین و کارشناسان با تجربه بر اجرای این عملیات، می تواند از یک سو باعث افزایش عمر مفید قطعات و تجهیزات، کاهش خرابی ها و توقف ها شود و از طرف دیگر با افزایش سطح سرویس دهی و مسئولیت پذیری از طریق بکارگیری نیروهای فنی آموزش دیده و مسئولیت پذیر  باعث کاهش هزینه های ناشی از بهره برداری، تامین قطعات مصرفی و یا آسیب دیده شود و عملیاتی بودن تجهیزات را تحت شرایط ایمن تضمین نماید و در نهایت باعث افزایش سطح رضایتمندی مالکین، سرمایه گذاران و استفاده کنندگان شود.
 
کارشناسان مجرب این شرکت در بخش سرویس و نگهداری با بکارگیری و تکیه بر دستورالعملهای بروز شده جهانی که جهت سرویس و نگهداری تجهیزات آسانسور و پله برقی و انواع  قطعات  مربوط به آنها تدوین و تهیه شده اند به ایجاد یک برنامه زمانبندی موثر جهت فعالیتهای پیشگیرانه در حول چهار محور اصلی، عملیات بازدید و کنترل، نظافت، روانکاری و تنظیمات که در فواصل معین زمانی لازم الاجرا هستند پرداخته و با ارائه گزارشات و تحلیل های دقیق شما را از صحت و کیفیت عملیات انجام شده آگاه سازند.
 
واحد سرویس و نگهداری علاوه بر عوامل اجرایی برای انجام خدمات سرویس و تعمیرات دارای گروه پشتیبانی فنی متشکل از کارشناسان و مهندسین مجرب بوده که اطلاعات فنی خود را در اختیار عوامل اجرایی قرار می دهند و در مواقع لزوم با بهره گیری از این کارشناسان نسبت به ارائه خدمات اقدام می نماید. علاوه بر مهندسین پشتیبانی، این بخش دارای کارشناسان کنترل کیفیت بوده که به صورت مداوم عملیات نگهداری و خدمات پرسنل و همچنین وضعیت دستگاه های تحت بهره برداری را کنترل می نمایند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست