سومین جلسه کمیته طرح و برنامه سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته روز سه شنبه ۱۳ مردادماه در محل سندیکا برگزار شد.

در ابتدای جلسه اعضای کمیته تهدیدها و موانع صنعت آسانسور در برنامه کوتاه مدت را بررسی کردند و درصدد ارائه راهکارهای متناسب با مشکلات موجود برآمدند.

همچنین در این جلسه قوانین مربوط به مسئولیت سازندگان آسانسور مورد نقد و بررسی قرار گرفت و در این باره پیشنهاد داده شد که باید این مسئله به صورت پیشنهادی از سوی سندیکا به مجلس ارائه شود تا در صورت امکان در مجلس تصویب شود و قابلیت اجرایی پیداکند.

علیرضا یوسفی دبیر کمیته طرح و برنامه به منظور حل مشکلات صنعت، بررسی و پیشنهاد بهترین راهکارها برای کمیته‌های مختلف سندیکا را ارزنده ترین وظیفه کمیته خود دانست و در این زمینه به ارائه توضیحاتی پرداخت.

علاوه براین بحثهایی از قبیل کنترل مهرفروشی و مقابله با آن از سوی سندیکا مطرح شد که در صورت تصویب و اجرای طرح پیشنهادی سندیکا که مراحل پایانی آن در حال انجام می باشد مشکلات موجود به یاری خدا مرتفع خواهد شد.

IMG_3500 IMG_3497 IMG_3529

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال