یکشنبه ۲۱ تیرماه پنجمین جلسه هیات مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته با حضور اعضای هیات مدیره، بازرسان و دبیر سندیکا در محل سندیکا برگزار شد.

در این جلسه مهندس محمدرضا زهره وندی گزارشی از جلسه خود با مهندس پیمان پیرایش مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران به هیات مدیره ارائه داد. رئیس هیات مدیره سندیکا در خصوص جزئیات این دیدار گفت: «در این جلسه در رابطه با درخواستهای شرکتهای عضو سندیکا پیرامون مشکلاتی که با شرکتهای بازرسی ایجاد شده است گفتگوهایی انجام شد و مهندس پیرایش در جهت رفع موانع و مشکلات موجود قول مساعدت و همکاری دادند.»

موضوع دیگر که در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرارگرفت، درخواست شرکتهای عضو سندیکا در رابطه با چگونگی اجرای دستورالعمل جدید صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور بود که در ارتباط با آن مقرر گردید نظرات مدیران شرکتهای عضو سندیکا دریافت و به مسئولین ذیربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت منعکس شود، همچنین برای رفع مشکلات موجود پیگیریهای لازم به عمل آید.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال