شرکت آبتین آریا صعود سبلان ( آريا آسانسور)، فارغ از ارائه خدمات متداول شامل فروش، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری و تامین قطعات آسانسور و پله برقی، با تکیه بر دانش فنی و شناخت دقیق و کامل از این تجهیزات و قطعات مربوط به آنها به ارائه خدمات مشاوره ای در هر سه حوزه اصلی زیر نیز می پردازد:  

::طراحی و انتخاب  

::نظارت بر نصب و راه اندازی  

::مدیریت و نظارت بر سرویس و نگهداری  

ما معتقد هستیم شیوه نگرش منحصر بفرد این گروه باعث جلب رضایت کارفرمایان خواهد شد و آنها را در راستای رسیدن به اهداف منطبق بر پروژه یاری خواهد رساند. هدف اصلی ما در این مجموعه، افزایش کارایی و راندمان مجموعه تجهیزات جابجایی نفرات در ساختمان، بهبود کیفیت تجهیزات نصب شده، اطمینان از عملکرد صحیح و ایمن قطعات و رعایت شدن کلیه استانداردهای مربوط در حین بهره برداری می باشد.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره در خصوص چگونگی و مراحل و هزینه نصب آسانسور و آشنایی با موارد فنی در خصوص سرویس و نگهداری آسانسور با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایید .

شماره تلفن شرکت : 6-77090704

کارشناس فروش و نصب : 09122438580

کارشناس سرویس و نگهداری : 09126786318

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال